Arabanın Görünümünü Değiştirmeye Hazır Mısın?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en güvenilir plakalık firması Plakalikal.com’a hoşgeldiniz. Haydi 100’lerce model arasından istediğin tasarımı seç ve siparişini ver, sen de arabanın görünümünü değiştirmeye başla! Müşterilerimizin yorumları için tıklayınız.

7/24 İletişim

[email protected]

https://www.instagram.com/plakalikal/

Destek Hattı: 0850 840 17 85

Hakkımızda


Plakalikal.com, 2017 yılının ilk çeyreğinde İstanbul'da kuruldu.
Felsefesi müşteri memnuniyeti, hedefi ise sürekli inovasyon oldu.
Türkiye'de ilk anında ön izleme sistemini getiren Plakalikal.com, sektöre kattığı vizyonu ile bir kişiye özel plakalık alanında lider olmayı başarabilmiştir.
Şimdi ise Plakalıkal.com ekibi "size özel, sizin için" sloganı ve yenilikçi ruhu ile ilk günkü heyecanla çalışmaya devam etmektedir..

Ürün Kalitemiz


“Kalite Bir Ahlak Felsefesidir”

3D PLEKSIMAX PLAKALIK: Plakalıklarımız, Avrupa’dan özel ithal ettiğimiz cam gibi parlak ve dayanıklı pleksiden imal edilmektedir.
PLEXIMAX teknolojisi ile üretilmekte olup tamamen ihtiyaçlarımız dpğrultusunda üstün kalitede plakalık deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır.
Plakalık üzerindeki yazılar dahil lazer kesim ile oluşturulmuş ve gömme harf kullanılmıştır. PLEXIMAX'ın bu özelliği onu eşsiz kılmaktadır.
Kesinlikle dışarıda satılan ürünlerle kıyaslanamayacak kalitede olup, müşterilerimiz malzemeyi eline aldığı zaman bunun farkında varmaktadırlar.
Şu anda plakalıklarımız Türkiye’de üretilip Avrupa Birliğinde bulunan 28 ülkeye tarafımızca ihraç edilmektedir.

APP PLAKA: APP Plakalarımız, şuanda Türkiye’de kalitede ve satışta açık ara öndedir. Plakalikal.com APP Plakası artık bir marka olmuş durumdadır. Bizden APP Plaka alan müşterilerimizin, plakalarını yıllarca kullanabilmeleri için; malzememizin sacından, folyosundan, boyasına kadar en kalitelisini kullanmaktayız. Ayrıca TÜVTürk yönetmeliğine göre üretim yapmamız bizi tamamen tercih edilir kılmakta.

KOLAY SİPARİŞ


Plakalikal.com’da istediğiniz plakalık modelini ve yazı tipini seçebilir, anında ön izlemesini görebilirsiniz.
Üstelik üye bile olmadan hemen kolayca siparişinizi verebilirsiniz.
NOT: Özel sipariş için Whatsapp Destek Hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

HIZLI TESLİMAT


Plakalikal.com’da ödemesi yapılan her ürün özel paket içerisinde maksimum 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Kesintisiz Destek


Destek ekibimiz, Whatsapp ve Instagram üzerinden 7/24 hizmet vermektedir. Sipariş öncesi ve sonrası her konuda size kesintisiz destek olmaktadır.