SIK SORULAN SORULAR

Neden Plakalikal.com?

Türkiye’nin en büyük, en kaliteli ve en güvenilir firması olan Plakalikal.com’u tercih etmeniz için birçok sebep mevcuttur. Türkiye’de ki ilkleri gerçekleştiriyor olmamız ve Türkiye’de kendi teknolojimiz ile tüm Avrupaya plakalık ihraç ediyor olmamız bunlardan birkaçı.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beğendiniz modelin sağ tarafındaki Satın AL butonuna tıkladıktan sonra, önünüze gelen sayfadaki bilgileri doldurup en aşağıdaki Siparişi Onayla butonuna tıklayarak siparişinizi başarılı bir şekilde vermiş olacaksınız.

Siparişi Verdikten Sonra Ne Yapacağım?

Siparişi verdikten sonra karşınıza IBAN bilgileri çıkmaktadır. Sayfadaki IBAN bilgilerine ödemenizi yapmanızla birlikte plakalıklarınızın imalat sürecine geçilecek ve kargolanma süreci başlayacak.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?/Nasıl Değiştirebilirim?

Ödemeyi yapmadığınız sürece siparişiniz geçersiz sayılacaktır, ödemeyi yaptıktan sonra iptal etmek istiyorsanız, bu ne yazık ki mümkün değil. / Ödemeyi yapmadan önce siparişinizi güncellemek istiyorsanız, yeniden sipariş verebilirsiniz. Bu şekilde son verdiğiniz sipariş geçerli olacaktır. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişinizi değiştirmek istiyorsanız, 0850 840 17 85 numaralı Whatsapp Destek Hattımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Ödeme, web sitemizde bulunan IBAN bilgilerine Mobil Bankacılık veya ATM aracılığı ile yapılacaktır. (ATM’den yapacaksanız, QNB Finansbank ATM’sinden yapmanız tavsiye edilmektedir, komisyon kesilmiyor.) Ödemeyi Yaptığımı Nasıl Anlayacaksınız? Ödemenizi Mobil Bankacılıktan gerçekleştirdiyseniz eğer ad ve soyadınız otomatik olarak sistemimize düşmektedir. Ödemenizi bir başkasının adından yaptıysanız eğer 0850 840 17 85 numaralı Whatsapp Destek Hattımıza dekont göndermeniz gerekmektedir. Ödemenizi ATM’den yaptıysanız eğer, ATM’den yapmış olduğunuz ödemelerde ad ve soyadınız sistemimizde gözükmemektedir. Bundan ötürü 0850 840 17 85 numaralı Whatsapp Destek Hattımıza dekontunuzu göndermeniz gerekmektedir. Ödemeyi Yaptıktan Sonra Süreç Nasıl İlerleyecek? Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra gün içinde plakalıklarınız imalata alınacak ve en geç ertesi gün adresinize kargolanacaktır. Süreç boyunca sürekli olarak SMS ile bilgilendirme alacaksınız.

Ödememi Yaptıktan Sonra Ne Olacak?

Ödemenizi yapmanızla birlikte, telefonunuzdaki SMS’de ki link üzerinde siparişinizin durumunu adım adım takip edebilirsiniz.

Siparişim Kaç Gün İçinde Adresime Ulaşır?

Ödemenizi yapmanızla birlikte aynı gün imalata alıyor ve kargoluyoruz. Kargolanma sonrası 2 iş günü içinde adresinize ulaşacaktır.

Kargo Bilgilerime Nasıl Ulaşabilirim?

Kargoya verildi mesajı telefonunuza geldikten sonra 0850 840 17 85 numaralı Whatsapp destek hattımızdan talep edebilirsiniz.

PLAKALIK S.S.S.


Plakalıklar Her Plakaya Uyumlu Mu?

Plakalıklarımız, Türkiye ve Avrupa standartlarındaki orijinal plaka normları ile bire bir uyumludurlar.

Plakamı Kesmem Gerekiyor Mu?

Hayır, kesinlikle kesmenize gerek yoktur. Plakalıklarımız takmatiktir ve Türkiye ve Avrupa standartlarındaki orijinal plaka normları ile bire bir uyumludurlar.

Plakalıklarınız Takmatik Mi?

Evet, plakalıklarımız TÜV Onaylı Takmatiktir.

Plakalıklarınız Kabartmalı ve Pleksi Mi?

Plakalıklarımız, 3D Pleksimax Lazer Kesim Teknolojisine Sahip Lazer Kesimdir. %100 Pleksidir ve 3D Çıkıntılı Lazer Kesimdir. Bizim malzememizin kalitesini diğer firmalarda asla bulamazsınız.

Plakalıklarınız Baskı Mı?, Yapıştırma Mı?, Lazer Kesim Mi?

Plakalıklarımız kesinlikle baskı veya yapıştırma DEĞİLDİR. Plakalıklarımız, 3D Pleksimax Teknolojisine Sahip 3D Çıkıntılı Lazer Kesimdir.

Plakalıklarınız Tazyikli Suda Zarar Görür Mü?

Plakalıklarınız Tazyikli Suda Zarar Görür Mü? Hayır, kesinlikle zarar görmez. Dış ortamlarda kullanılması üzerine özel üretilmektedir. Her ortamda kullanabilirsiniz.

Polis Ceza Yazar Mı? Ve Muayeneden Geçer Mi?

Polis Ceza Yazar Mı? Ve Muayeneden Geçer Mi? Plakalıklarımız TÜV Onaylı takmatikdir. Polis kesinlikle ceza yazmaz. Muayeneden sorunsuz bir şekilde kolayca geçebilirsiniz.

Plakalıkların Montajını Nasıl Yapabilirim?

Plakalıklarımızın montajı çok basittir. Tek bir tornavida ile 5DK içinde takabilirsiniz. Öncelikle mevcut plakanızı çıkarıp, plakanızın arkasındaki vidaları söküp plakalığı çıkarınız. Sonra aynı işlemlerin tersini yaparak bizim size göndermiş olduğumuz plakalığı takarak başarılı bir şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz.

APP PLAKA S.S.S.


APP Plakalarınız Her Araca Uyumlu Mu?

APP Plakalarımız dünyadaki tüm araçlara uyumludur.

APP Plakalarınız Mühürlü ve Hologramlı Mı?

Evet, APP Plakalarımız TÜVTürk Onaylı ve Şöförler Odası Cemiyet Mühürlü, Hologramlıdır.

APP Plakalarınız Muayeneden Geçer Mi?

APP Plakalıklarımız tamamen TÜVTürk Onaylı, Türkiye Stadartlarına uyumlu ve Şöförler Odası Cemiyet Mühürlü, Hologramlıdır. Sorunsuz bir şekilde muayeneden geçebilirsiniz.

Standart Plaka da Yapıyor Musunuz?

Evet, standart plaka da yapıyoruz.

Vernik Nedir?

Vernik, plakanızı parlatmaktadır ve aracınızı daha parlak bir görünüme kavuşturmaktadır.